השאירו פרטים ונחזור אליכם

חדשות


 • שנה טובה לכל לקוחותינו
  אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכלל ישראל שנה טובה ומתוקה. שנת יישוב טוב, שגשוג בריאות ושפע.

 • קיץ בריא ונעים
  אנחנו מברכים את קהל לקוחותינו בברכת קיץ בריא.
  צרו קשר ותשמעו על מחירי הקייץ המיוחדים שלנו לבנייה ושיפוץ.

 • צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  אנחנו הכתובת!
  צרו קשר וניפגש עוד היום!

 • לא מתפשרים על איכות ושירות
  חברת המאגר האחד תעניק לכם יחס פרטני ואדיב, אנו נקשיב לרצונכם ונענה על כל הצרכים שלכם. תהיו רגועים ומרוצים.
השכרת מבנים ניידים
השכרת מבנים ניידים מהווה אפשרות זמינה כיום עבור פלח רחב מהציבור בישראל וזאת תודות למגוון רחב של מבנים יבילים באיכות גבוהה שניתנים להעברה ממקום למקום בצורה נוחה ופשוטה יחסית. מבנים יבילים מתאימיםהן עבור טיולים בחיק הטבע לכמה ימים או עבור אפשרות דיור זמנית בעקבות שיפוצים כוללים בבית המקורי. בשורות שלפניכם ברצוננו לבחון מקרוב את האפשרות להשכיר מבנים ניידים לרבות פירוש הסוגים והסגנונות השונים של מבנים אלו בשוק ההשכרה.
 

מדוע בכלל לשכור מבנה נייד?

קיימות לא מעט סיבות להשכרה של קרוואן כאשר ההחלטות בנושא צריכות להתקבל לאחר הגדרת הדרישות והצרכים. אם ברצונכם לרכוש מבנה נייד קחו בחשבון שעומדת בפניכם אפשרות בחירה נוספת שכרוכה בהשכרה בלבד. השכרת מבנים ניידים במקום רכישתם מאפשרת לנצל את תקופת השכירות על מנת לראות האם מדובר באופציה שיכולה להתאים לפרק זמן ממושך יותר. להלן כמה מהגורמים אותם בוודאי תרצו לשקול: האם אתם מתכננים להימצא על הכביש או מחוצה לו? מבנה גודל או קטן? מבנה נייד צמוד קרקע עם יסודות?

השכרת מבנים ניידים חובה

שיקולים מנחים

כמו כן חשוב לברר מה יותר עדיף, מבנה פשוט או מבנה מפואר ומנקר עיניים ומהו משך הזמן הרצוי עבור השימוש במבנה הנייד. אם אינכם נוהגים לערוך טיולי קמפינג בקביעות אלא באופן חד פעמי בלבד, השכרת של מבנה יביל דוגמת קרוואן יכולה להיות האפשרות החסכונית והמשתלמת ביותר ליהנות מטיול נינוח ונפלא בחיק הטבע. בדומה לכל תחומי החיים גם כאן מדובר בשאלה של תקציב. השכרת המבנה תאפשר לכם ליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות ולאחר מכן, באם יחול שיפור במצב הכלכלי ניתן יהיה לרכושו בקביעות.
 

חברת המאגר האחד

חברת המאגר האחד מציעה לכם להתרשם ממגוון רחב של מבנים ניידים המוצעים להשכרה או למכירה. ביניהם ניתן למצוא קרוואנים, צימרים ועוד מבנים שתוכננו בשיטת הבנייה המודולארי מתועשת. החברה מתמחה בבנייה של מבנים אלו ומבטיחה לקהל לקוחותיה ליהנות מאיכות גבוהה של בנייה ללא פשרות לצד ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לאורך כל שלבי הפרויקט
או סרקו את הקוד Google Play להורדת האפליקציה שלנו הקליקו על סמל
Real Time Analytics