השאירו פרטים ונחזור אליכם

חדשות


 • שנה טובה לכל לקוחותינו
  אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכלל ישראל שנה טובה ומתוקה. שנת יישוב טוב, שגשוג בריאות ושפע.

 • קיץ בריא ונעים
  אנחנו מברכים את קהל לקוחותינו בברכת קיץ בריא.
  צרו קשר ותשמעו על מחירי הקייץ המיוחדים שלנו לבנייה ושיפוץ.

 • צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  אנחנו הכתובת!
  צרו קשר וניפגש עוד היום!

 • לא מתפשרים על איכות ושירות
  חברת המאגר האחד תעניק לכם יחס פרטני ואדיב, אנו נקשיב לרצונכם ונענה על כל הצרכים שלכם. תהיו רגועים ומרוצים.
מבנה נייד למכירה
מבנים ניידים לעתים מזוהים שלא בצדק עם קרוואנים. בהמשך נעמוד על ההבדל בין השניים אולם ראשית ברצוננו לציין כי מדובר באחת האלטרנטיבות המוצלחות לסגנון הבנייה הקונוונציונאלי שכרוך כידוע בלא מעט הוצאות בשלמורכבות התהליך. מבנה נייד נקרא גם מבנה יביל וניתן להעתיקו מנקודה אחת לשנייה וזוהי אחת מהמטרות שבגינן הומצאה שיטת בנייה זו. קרוואן הוא דוגמא למבנה יביל אך השוני בינו לבין כל מבנה נייד רגיל נובע מיכולת התנועה העצמאית שיש לקרוואנים על כבישים, מה גם שהם משמשים כאמצעי להתנייע בדרך קבע.

מבנה נייד כפרי למכירה

מהם מבנים ניידים ומהן מטרותיהן?

מבנה נייד למכירה הוא אפשרות נוחה עבור מי שנדרש להציב באופן חד פעמי מבנה מסוים על ידי שימוש במנוף או משאית. מבנים ניידים משמשים כיום לקשת רחבה של צרכים וביניהם חדרי שירותים, כיתות לימוד, חדרי אוכל בבסיסים של צהל, משרדי מכירות באתרי בנייה ולצרכי מגורים כמובן. מכיוון שמבנים אלו נדרשים להובלה על הכביד גודלם מוגבל לרוב למידה של שנים עשר מטרים אורך על ארבעה וחצי מטרים רוחב. מבנים אשר חורגים מהמידות האמורות ידרשו לליווי משטרתי לשם הובלתם וחשוב לציין כאן שהדבר כרוך בקשיים רבים ועלויות גבוהות במיוחד.
 

חסרונות ויתרונות

אם ברצונכם למצוא מבנה נייד למכירה במידות גדולות מהרגיל יהיה צורך לבצע הזמנה של שתי יחידות או יותר שיובלו אל היעד הרצוי באופן נפרד ויתחברו לאחר מכן לכדי מבנה אחד בשטח עצמו.בדרך כלל מבנים ניידים הם בגובה של קומה אחת עד שתיים. ניצול הקרקע באמצעות מבנה יביל הוא איננו אופטימאלי וזהו אחד מחסרונותיו הבולטים. כאמור מבנים ניידים הם לרוב בעלי שתי קומות וכתוצאה מכך כמות יחידות הדיור שאפשר להקים באמצעותם על קרקע נתונה היא מאד מוגבלת בהשוואה לסגנון בנייה קונוונציונאלי באמצעותו ניתן ליצור עשרות קומות וכמות גדולה פי עשר של יחידות דיור בשטח.
 

חברת המאגר האחד

חברת המאגר האחד מציעה מבנה נייד למכירה לרבות קרוואנים או צימרים המיועדים הן למכירה והן להשכרה. החברה מתמחה בנוסף בכל הנושא של בנייה מודולארית ומספקת אפשרות בנייה בהזמנה אישית על פי צרכי הלקוח המשתנים.
או סרקו את הקוד Google Play להורדת האפליקציה שלנו הקליקו על סמל
Real Time Analytics