השאירו פרטים ונחזור אליכם

חדשות


 • שנה טובה לכל לקוחותינו
  אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכלל ישראל שנה טובה ומתוקה. שנת יישוב טוב, שגשוג בריאות ושפע.

 • קיץ בריא ונעים
  אנחנו מברכים את קהל לקוחותינו בברכת קיץ בריא.
  צרו קשר ותשמעו על מחירי הקייץ המיוחדים שלנו לבנייה ושיפוץ.

 • צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  אנחנו הכתובת!
  צרו קשר וניפגש עוד היום!

 • לא מתפשרים על איכות ושירות
  חברת המאגר האחד תעניק לכם יחס פרטני ואדיב, אנו נקשיב לרצונכם ונענה על כל הצרכים שלכם. תהיו רגועים ומרוצים.
מבנים ניידים להשכרה
מבנים ניידים להשכרה או למכירה נועדו להקל על תהליך הבנייה הקונבנציונאלי שכידוע כרוך בלא מעט תכנונים הנדסיים, בנייה ממושכת בעלויות יקרות לאין ערוך, בירוקרטיה של אישורים והיתרים ועוד הליכים מורכבים עבור כלתוספת או הרחבה. מבנים ניידים אלו יכולים לשמש לשלל מטרות וצרכים כמו למשל: תוספת של משרדים קבועים או זמניים בעקבות גיוס כוח אדם נוסף לפרויקט, קופות למכירת כרטיסים במופעים, חדרי שירותים, כיתות לימוד וכן הלאה.

מבנים ניידים להשכרה כדאי

מה חשוב לוודא טרם ההשכרה וההקמה של המבנה בשטח?

מבנים ניידים להשכרה מגיעים עם מלוא הציוד והאבזור הנדרש: תשתיות חשמל, מערכת מיזוג, תאורה, מקלחת, שירותים, מטבחון, אינטרנט, ריהוט משרדי ועוד. אולם הרכיב החשוב ביותר עליו יש צורך לתת את הדעת הוא רכיב הבטיחות. בבואכם להשכיר מבנים ניידים וודאו כי המבנה כולל את כל היתרי הבטיחות הנדרשים, אישורי קונסטרוקציה וחשמל החתומים על ידי חשמלאים ומהנדסים מוסמכים. בנוסף יש לוודא כי כל המבנים מונחים בשטח תחת פיקוח הנדסי.
 

שירותים נלווים בהתאמה אישית

חברות המספקות כיום שירותי השכרה או מכירה של מבנים ניידים מאפשרות ללקוח להתאים באופן אישי את המבנה לפי צרכיו ודרישותיו האישיות. זאת במטרה לחסוך ממנו את טרטורים ועיכובים רבים הכרוכים בתכנון וסידור החלל הפנימי של המבנה בין השאר. גם התכולה הנדרשת ניתנת להזמנה והתאמה אישית כמו למשל הוספה של צלונים לחלונות ומזגן, אבזור למטבח כמו כיור, ברז מים, מקרר ומשטח עבודה, ציוד כולל תאי השירותים כמו מיכל הדחה, אסלה מחרס, נעילה פנימית וחיצונית, אפשרות למקלחת וחדר שירותים צמוד.
 

חברת המאגר האחד

חברת המאגר האחד מציעה מבנים ניידים להשכרה או למכירה ואף בבנייה של מבנים מעין אלו. בנוסף החברה מספקת שירותי השכרה ומכירה של קרוואנים וצימרים לשלל צרכים ומטרות ועוסקת בענף הבנייה המודולארית. החברה מתחייבת לכל לקוח לשירות ברמה הגבוהה ביותר דרך התאמה אישית של המבנה לכלל הצרכים הדרישות ומגבלות התקציב של הלקוח. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של מבנים ניידים מוכנים או בהתאמה אישית
או סרקו את הקוד Google Play להורדת האפליקציה שלנו הקליקו על סמל
Real Time Analytics