השאירו פרטים ונחזור אליכם

חדשות


 • שנה טובה לכל לקוחותינו
  אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכלל ישראל שנה טובה ומתוקה. שנת יישוב טוב, שגשוג בריאות ושפע.

 • קיץ בריא ונעים
  אנחנו מברכים את קהל לקוחותינו בברכת קיץ בריא.
  צרו קשר ותשמעו על מחירי הקייץ המיוחדים שלנו לבנייה ושיפוץ.

 • צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  אנחנו הכתובת!
  צרו קשר וניפגש עוד היום!

 • לא מתפשרים על איכות ושירות
  חברת המאגר האחד תעניק לכם יחס פרטני ואדיב, אנו נקשיב לרצונכם ונענה על כל הצרכים שלכם. תהיו רגועים ומרוצים.
צימרים להשכרה

צימרים להשכרה לפי שעה

טרנד הנופש בצימרים החל לפני כעשר שנים בקירוב יחד עם מצוקה ממשית אליו נקלע ענף החקלאות וחיפוש אחר אלטרנטיבות ומקורות הכנסה אחרים. עם השנים הצימרים נהיו ללהיט של ממש כאשר יותר ויותר ישראלים העדיפו להזמין צימרים לנופש של כמה ימים על פני הזמנת חדר בבית מלון. אולם בחודשי החורף ובתקופה שבין החגים לא היו כלל הזמנות לצימרים. כתוצאה התקבלה החלטה לגבי שירותי אירוח מסוג חדש בקרב בעלי הצימרים וחדרי האירוח למיניהם שהציעו צימרים להשכרה לפי שעה.

 

אפשרויות תשלום אלטרנטיביות

שירות זה למעשה הציע את אותם הצימרים המוכרים והידועים. הדבר היחיד שהשתנה התייחס לאופן גביית התשלום. בעבר נהוג היה לשלם לבעל הצימר פר יום או מספר ימים, אולם כעת קיימת אפשרות לערוך נופש ספונטאני במקום סמוך לאזור מגוריכם או עבודתכם ולשלם על כך לפי מספר השעות הרצויות לבילוי בצימר. צימרים להשכרה לפי שעה מקנים תחושה זהה לגמרי של שקט, שלווה, רוגע במהלך החופשה הקצרה. ניתן לבצע את התשלום במזומן מבלי לפגוש כלל את בעלי הצימרים. מדובר בסוג של שירות אנונימי.

צימרים להשכרה לעשרים וארבע שעות

כיצד לבחור צימרים?

בכל אופן רצוי לבחור את הצימר לפי צרכיכם האישיים, בין אם ברצונכם להשכיר אותו למספר שעות בודדות ובין אם לכמה ימים. לשם כך מומלץ להגדיר את הדרישות מהצימר המתייחסות בין השאר להיבטים הבאים. חשוב לבחור את הצימר בהתאם למקום שלו ועדיף שהוא יהיה קרוב ויספק דרכי גישה נוחות. חשוב לברר כי בעל הצימרים מחזיק ברשותו אתר אינטרנט פעיל בו מוצגים התעריפים, תמונות של המבנה והמקום, פירוט נרחב אודות התנאים השונים המוצעים בחדרים וכמובן החדרים עצמם.

 

המאגר האחד

חברת המאגר האחד מתמחה בבנייה של צימרים ומספקת בנוסף שירותי צימרים להשכרה. כמו כן החברה מציעה קרוואנים למכירה או להשכרה ומתמחה בענף של הבנייה המודולארית. החברה מציעה לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בהן כלולות יחידות אירוח בתנאים ורמות משתנות לפי צרכיכם האישיים ומגבלות התקציב שעומד לרשותכם. אנשי המקצוע בחברה ישמחו לייעץ לכם בצורה אמינה ומקצועית דרך שקיפות מלאה לגבי האפשרות המשתלמת והטובה ביותר.
או סרקו את הקוד Google Play להורדת האפליקציה שלנו הקליקו על סמל
Real Time Analytics