השאירו פרטים ונחזור אליכם

חדשות


 • שנה טובה לכל לקוחותינו
  אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכלל ישראל שנה טובה ומתוקה. שנת יישוב טוב, שגשוג בריאות ושפע.

 • קיץ בריא ונעים
  אנחנו מברכים את קהל לקוחותינו בברכת קיץ בריא.
  צרו קשר ותשמעו על מחירי הקייץ המיוחדים שלנו לבנייה ושיפוץ.

 • צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  אנחנו הכתובת!
  צרו קשר וניפגש עוד היום!

 • לא מתפשרים על איכות ושירות
  חברת המאגר האחד תעניק לכם יחס פרטני ואדיב, אנו נקשיב לרצונכם ונענה על כל הצרכים שלכם. תהיו רגועים ומרוצים.
קראוונים להשכרה

קראוונים להשכרה בארץ ישראל!

לפי הצפי של מומחים בתחום נראה כי בשנים הקרובות חברות המציעות קראוונים להשכרה בישראל ייהנו מהכנסות לא רעות בכלל. בתקופה הנוכחית השכרה של קרוואנים היא אפשרות שנכללת בקטגוריה של ענף התיירות הפופולארי בעתיד הקרוב בישראל ויותר ישראלים מגלים כיום עניין באפשרות זו. למעשה ניתן לומר שענף הקרוואנים בישראל החל לצבור תאוצה רק במהלך השנתיים-שלוש האחרונות. קהל היעד העיקרי של קרוואנים מזוהה ברובו עם אנשים שטיילו יחד עם משפחתם במדינות שונות בעולם עם קרוואן.
 

כיצד התפתח תחום הקרוואנים בישראל?

אנשים אלו וודאי יעידו על כך שמדובר בחוויית קמפינג נפלאה המאפשרת היכרות וחשיפה אופטימאלית למדינות העולם השונות ולאטרקציות שיש להן להציע. מעבר לכך מדובר ביתרון משמעותי של טיול עצמאי שיכולה לתרום רבות לגיבוש ואיחוד המשפחה. לאחרונה אנו עדים למגמת עלייה בקרב הציבור הישראלי שבוחר לתור את הארץ באמצעות קראוונים להשכרה המספקים חוויית טבע יוצאת מגדר הרגיל. למרות טענתם של אנשים רבים לפיה תחום הקרוואנים לא יצלח בארצנו הקטנה, מבחן המציאות מראה אחרת.

קראוונים להשכרה לירח דבש

לנפוש בצורה אטרקטיבית

כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לנפוש באופן חווייתי אחר בחיק הטבע וחיק המשפחה. במקום נופשים בבתי מלון יוקרתיים נראה כי משפחות רבות מחליטות לנפוש בצורה אטרקטיבית יותר הן מבחינת אופי החופשה והן מבחינת עלויותיה. חשוב לציין כי קרוואן הוא איננו בהכרח מבנה נייד שתוכנן בשיטת הבנייה הקלה לצרכיהם של עולים חדשים בשכונות כאלה ואחרות. יש להבין כי קרוואנים אינם מהווים כותרת למבנים רעועים לצרכי מגורים זמניים בלבד אלא מדובר במבנה נייד בעל המאפשר לחברו אל כלי רכב למטרות טיולים בארץ ובעולם.
 

חברת המאגר האחד

חברת המאגר האחד מציעה קראוונים להשכרה או למכירה ומתמחה בנוסף בהשכרה ומכירה של מבנים ניידים וצימרים ובתחום הבנייה המודולארית. החברה שמחה לעמוד לרשות לקוחותיה עם מגוון רחב של קרוואנים מכל הסוגים והדגמים הכוללים אבזור ברמות שונות. אנשי המקצוע של החברה מעניקים ייעוץ אמין ומקצועי לכל לקוח בהתאם לדרישותיו, צרכיו ומגבלות התקציב הנתונות. אנו מזמינים אתכם להתרשם משירותי החברה ולבטח ליהנות מתוצאות מפתיעות ומבטיחות.
או סרקו את הקוד Google Play להורדת האפליקציה שלנו הקליקו על סמל
Real Time Analytics