השאירו פרטים ונחזור אליכם

חדשות


 • שנה טובה לכל לקוחותינו
  אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכלל ישראל שנה טובה ומתוקה. שנת יישוב טוב, שגשוג בריאות ושפע.

 • קיץ בריא ונעים
  אנחנו מברכים את קהל לקוחותינו בברכת קיץ בריא.
  צרו קשר ותשמעו על מחירי הקייץ המיוחדים שלנו לבנייה ושיפוץ.

 • צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  צריכים קרוואן? צימר? או אוטוקרוואן?
  אנחנו הכתובת!
  צרו קשר וניפגש עוד היום!

 • לא מתפשרים על איכות ושירות
  חברת המאגר האחד תעניק לכם יחס פרטני ואדיב, אנו נקשיב לרצונכם ונענה על כל הצרכים שלכם. תהיו רגועים ומרוצים.
קראוונים ניידים למכירה
קראוונים קסומים ניידים למכירה לאחרונה ניכרת מגמת עלייה בקרב ציבור האנשים בישראל שמעוניין לנפוש ולטייל באופן קצת אחר. אנו מתכוונים כמובן לכל אותם הטיילים שמעוניינים לחוות את הטבע הנפלא של ארצנו הקטנטונת באמצעות קראוונים ניידים למכירה. טיולי קמפינג לרוב מזוהים עם טיולי שורשים ממושכים במדינות אירופה השונות או בארצות הרית. אולם הישראלים של היום לא רק שגילו מחדש את עולם הקמפינג אלא גם החלו להביע עניין רב בכל מיני בתי עסק המציעים קרוואנים למכירה או להשכרה, היינו קרוואנים יד שתיים או בהתאמה אישית.

 

מודעות פרסום באשר לרכישת קרוואן

עסקים רבים כיום מפרסמים מודעות שונות בלוחות כאלו ואחרים ומציעות לציבור הרחב קראוונים ניידים למכירה. אין ספק כי מודעות פרסום אלו מושכות לא מעט תשומת לב ונחשבות לאטרקטיביות במיוחד עבור חובבי הטיולים הארוכים בטבע, בין אם במדינת ישראל ובין אם בעולם. השאלה הנשאלת אומנם היא האם זה כדאי לרכוש קרוואן רק בהתבסס על מודעת פרסום כזו או אחרת. המענה לשאלה זו הוא שלילי. כל מי שמתכנן לרכוש קרוואן חייב ראשית להגדיר את צרכיו, דרישותיו, מטרותיו, התקציב לשם הרכישה ועוד.

 

מה חשוב להגדיר טרם הרכישה?

לאחר הגדרת הפרמטרים הנל ניתן יהיה לקבל החלטה באשר לסוג הקרוואן הרצוי והאם הוא אכן עומד בכל הדרישות שלנו. חשוב בנוסף לקחת את הקרוואן לבדיקה יסודית לקבלת אישור לגבי רמת התקינות של המבנה. ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא לגשת אל חברה מוכרת בעלת שם ומוניטין בתחום המעסיקה במסגרתה אנשי מקצוע מומחים בבנייה של קרוואנים. בצורה הזו תוכלו להבטיח לעצמכם קרוואן שייבנה בדיוק בהתאם לצרכים האישיים שלכם ויצליח לפיכך לשרת אתכם נאמנה לאורך כל הטיול ולאחריו.

 

חברת המאגר האחד

חברת המאגר האחד מציעה לא רק קראוונים ניידים למכירה או להשכרה אלא מתמחה בנוסף בבנייה של צימרים ומבנים ניידים ובכל הנושא של בנייה מודולארית. החברה מעמידה לרשות קהל לקוחותיה שורה ארוכה של אנשי מקצוע מומחים שישמחו לייעץ לכם בנוגע לסוג או לדגם הטוב והמתאים ביותר של קרוואן בהתייחס לדרישותיכם האישיות.
או סרקו את הקוד Google Play להורדת האפליקציה שלנו הקליקו על סמל
Real Time Analytics